Реалізовані
об’єкти

Щасливі мешканці

N-Invest - ЖК Нікола Град

ЖК Нікола Град

0
квартир

Компанія ТОВ БК «Корабел» яка входить до групи компаній Н-Інвєст у 2010 році розпочала будівництво житлового комплексу Нікола Град. На даний час збудовано та ведено в експлуатацію 8 секцій – це 510 квартир. І будівництво продовжується, адже ще на черзі 2 нові секції:
2011 р. – ведено в експлуатацію 1 чергу будівництва.
2014 р. – 2 черга.
2017 р. – 3 черга.
2019 р. – 4 черга.

N-Invest - ЖК Ксмонавтів, 128-Д

ЖК на вул. Космонавтів, 128-Д

0
квартир

У 2016 році відновились будівельні роботи на вул. Космонавтів, 128-Д.

Це багатоквартирний будинок на 4 секції – 138 квартир.

У 2017 р. ведений в експлуатацію. ЖК Олімп це друга завершальна черга будівництва цього комплесу.

N-Invest - ЖК Олімп

ЖК Олімп

0
квартири

Житловий комплекс «Олімп» – це завершальна друга черга будівництва житлового багатоповерхового будинку на Космонавтів, 128-Г від Групи компаній «Н-Інвєст».

Друга черга будівництва – це одна 11-ти поверхова секція, яка включає в себе впорядковану територію з дитячим майданчиком та місцем відпочинку. Індивідуальна дахова котельня з тепловими лічильниками у кожній квартирі, сучасні комфортні ліфти, енергозберігаючі вікна та засклені балкони, утеплені стіни, все це створює комфорт та затишок у новій квартирі.

N-Invest - ЖК ПГУ, 13-3

ЖК на пр. Героїв України, 13-3

0
квартири

У 2013 році було ведено в експлуатацію другу чергу житлового комплексу на проспекті Героїв України.

N-Invest - Новобудови Миколаєва - Photo-Construction

Наші переваги

1. Контроль на всіх етапах будівництва.

2. Конкурентна ціна на житло.

3. Сучасні та безпечні будинки.

4. Понад 8 років на ринку нерухомості.

5. В команді лише професійні фахівці.

6. Н-Інвєст – ваш надійний забудовник.

N-Invest-Spinning-wheel

Н-Інвєст – це житлові комплекси, які вигідно відрізняються від інших та змінюють ландшафт нашого міста на краще, створюючи нову якість життя.

Здавши в експлуатацію перший дім у 2013 році, співробітники компанії Н-Інвєст вже тоді знали – одного разу вони будуть забезпечувати житлом сотні миколаївців. На щастя, саме так і сталось. Сьогодні більш ніж 500 сімей вже живуть в обладнаних нами квартирах, користуються усіма їх перевагами та зручностями. Але для нас це далеко не межа. За час роботи компанії, ми відновили та ввели в експлуатацію декілька житлових комплексів, покинутих багато років тому. Зараз – це сучасні та безпечні будинки, які повністю відповідають потребам комфортного життя.

Житлові комплекси Н-Інвєст розміщені в найкращих районах Миколаєва, а за їх якість відповідає більш ніж 100 професіоналів.